Saša Bjelanović pocrvenio u remiju Verone i Modene na otvaranju Serie B

Petak, 24. kolovoza 2012. 23:49 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola Serie B: Modena - Verona 1:1. Bjelanović je drugi žuti karton zaradio u 80. minuti

Nogometaši Modene i Verone (1:1) podijelili su bodove u prvoj utakmici 1. kola Serie B, a crveni karton, zbog dvije opomene, zaradio je Saša Bjelanović, nesuđeno pojačanje NK Rijeke.

Verona je povela pogotkom Bačinovića u 15. minuti, a bod domaćinu donio je Signori u 49. minuti.

Bjelanović se tjednima spominjao kao izgledno pojačanje Rijeke u ovoj sezoni, ali hrvatski napadač odlučio je ostati u Italiji. Utakmica na otvaranju protiv Modene nije donijela previše dobrog za hrvatskog napadača koji je igrao od početka susreta.