UKRAJINSKO PRVENSTVO

Niko Kranjčar dvaput strijelac protiv Karpatyja

Petak, 14. rujna 2012. 21:14 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Dinamo Kijev - Karpaty L. 3:1. Dinamo Kijev u utorak igra protiv PSG-a

Niko Kranjčar dvaput je zatresao mrežu Karpatyja u pobjedi Dinama 3:1, hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu 9. kola ukrajinskog prvenstva.

Dinamo je u vodstvo doveo najbolji napadač Ideye u 30. minuti, Krančar je potvrdio pobjedu pogocima u 57. i 63. minuti. Pogodak za goste postigao je Lucas u 72. minuti iz kaznenog udarca.

Cijelu utakmicu za Dinamo odigrao je i Ognjen Vukojević. Kijevski Dinamo u utorak u Parizu igra utakmice Lige prvaka protiv PSG-a, drugi par u istoj skupini, zagrebački Dinamo i Porto, igraju u Zagrebu.