Niko Kovač debitirao pobjedom protiv PSG-a, Bayern uspješno počeo nastup na ICC-u

Subota, 21. srpnja 2018. 19:29 Napisao/la  SC
Niko Kovač
Niko Kovač

Niko Kovač debitirao je na klupi Bayerna pobjedom protiv PSG-a!

Njemački prvak pobijedio je francuskog u utakmici International Champions Cupa (ICC) rezultatom 3:1.

Parižani su poveli u 31. minuti pogotkom Timothyja Weaha, 18-godišnjeg sina Georgea Weaha, svojedobno jednog od najboljih napadača na svijetu, a danas predsjedniku Liberije.

Bayern je preokrenuo trima pogocima u nastavku utakmice, u nastavku je Kovač obavio devet zamjena.

Na vratima PSG-a stajo je Giggi Buffon.

Na ICC-u igraju Borussia Dortmund i Manchester City!

Utakmica ICC-a: Bayern - PSG 3:1 (Javi Martínez 60, Renato Sanches 68, J. Zirkzee 78/T. Weah 31)