TALIJANSKO PRVENSTVO

Verona otkinula dva boda Juventusu

Nedjelja, 09. veljače 2014. 16:51 Napisao/la  SC

Lazio i Roma remizirali su u gradskom derbiju

Nogometaši Lazija i Rome podijelili su bodove u gradskom derbiju, dok je Juventus na gostovanju kod Verone ispustio prednost 2:0 i tako stigao do drugog remija u posljednjih 15 utakmica u kojima je upisao 13 pobjeda.

Roma je tako ostala na samo jednom porazu cijelu sezonu, a u prvom poluvremenu pogodak Gervinha je poništen. Pjanić je također imao odličnu priliku u 38. minuti, ali nije se dobro snašao. Rimljani su propustili iskoristiti kiks stare dame.

Juventus je u 21. minuti imao vodstvo 2:0 zahvaljujući dvama pogocima Carlosa Teveza. Gosti nisu izdržali, Toni je smanjio u 52. minuti, a Taleb je u 90. minuti donio vrijedan bod

Genoa je slavila kod Livorna 1:0, Šime Vrsaljko zamijenjen je u 50. minuti.

Rezultati 22. kola: Torino - Bologna 1:2 (Immobile 5'/ Cristaldo 11', 24'),  Verona - Juventus 2:2 (Toni 52', Taleb 90'/Tevez 4', 21'),  Lazio - Roma 0:0, Livorno - Genoa 0:1 (Antonelli 10'),  Parma - Catania 0:0, Sampdoria - Cagliari 1:0 (Gastaldello 11'), Inter - Sassuolo 1:0 (Samuel 48)