Serie A: Ibra se vratio pogocima, novo slavlje Rome, Ivan Jurić ostvario prvu pobjedu,

Nedjelja, 12. rujna 2021. 14:25 Napisao/la  SC
Zlatan se vratio...

Zlatan Ibrahimović vratio se nogometu, pogocima i pobjedama!

Ibrahimović je ušao u igru u 60. minuti utakmice protiv Lazija, sedam minuta kasnije nakon idealne Rebićeve asistencije lagano je postigao pogodak za 2:0.

Nije igrao od završnice prošle sezone, duže se vremena oporavljao nakon manjega kirurškog zahvata na koljenu, u prvom nastupu petnaestak dana (3. listopada) prije 40. rođendana odmah je postigao pogodak.

Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu, Milan je ostvario treću pobjedu.

Nakon dva poraza Ivan Jurić ostvario je prvu pobjedu ove sezone, Torino je vješto napunio mrežu Salernitane.

Marko Pjaca igrao je za Torino do 74. minute, Josip Brekalo nije ulazio u igru.

Milan Badelj nije bio u rosteru Genoe zbog ozljede, vratar Adrian Šemper sjedio je na klupi Genoe u pobjedi protiv Cagliarija.

Marko Rog (Cagliari) još uvijek je ozlijeđen.

Roma je svladala Sassuolo 2:1 u posljednoj utakmici 3. kola Serie A.

Rimljanima je treću vezanu pobjedu i povratak na mjesto lidera donio El Shaarawy pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena, Jose Mourinho je tako nastavio svoj domaći neporaženi niz u Serie A, Special One nikad u karijeri nije u Serie A izgubio domaću utakmicu.

Nogometaši Sampdorije i Intera odigrali su 2:2.

Interu je ovo prvi remi, nakon dvije uvodne prvenstvene pobjede, momčadi iz Genoe drugi, prvu pobjedu još uvijek čekaju.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić bili su u početnih jedanaest, obojica su igru napustila u 54. minuti, umjesto Brozovića ušao je Vidal, umjesto Perišića ušao je D'Ambrosio.

Utakmice 3. kola Serie A: Roma - Sassuolo 2:1 (Cristante 37, El Shaarawy 90+1/Đuričić 57), Sampdoria - Inter 2:2 (Yoshida 33, Augello 47/Dimarco 18, Martinez 44), Cagliari - Genoa 2:3 (Joao Pedro 16-11m, Ceppitelli 56/Destro 59, Fares 69, 78), Spezia - Udinese 0:1 (Samardžić 89), Torino - Salernitana 4:0 (Sanabria 45, Bremer 65, Pobega 87, Lukić 90+1), Milan - Lazio 0:2 (Leao 45, Ibrahimović 67)

Poredak: Roma 9, Milan 9, Napoli 9,  Inter 7, Udinese 7, Lazio 6, Fiorentina 6...