Nedjelja, 16. rujna 2018. 17:13 Napisao/la  SC

I nastavio promašivati zicere

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo napokon je pogocima razveselio navijače Juventusa.

Ronaldo je u 50. minuti gurno odbijenu loptu s metra u prazna vrata, u 85. minuti ljevicom je s lijeve strane kaznenog prostora pogodio suprotni kut.

Zahvaljujući njegovim pogocima Juventus je pobijedio 2:1, Babacar je u 91. minuti postavio konačnih 2:1 udarcem glavom.

Nije bilo vremena za eventualno iznenađenje.

Eksplozija Ronaldove radosti nakon pogodaka malo je splasnula u završnici utakmice, kada je opet iskazao nesigurnost.

U 77. minuti promašio je tzv. zicer, kada se na Costin ubačaj sam pojavio ispred vratara Consiglija.

U 82. minuti također je reagirao ishitreno u situacijama koje u pravilu završavaju pogocima.

Mario Mandžukić igrao je do 61. minute, kada je ušao Diego Costa.

Nervozni Costa dobio je crveni karton na neobičan način.

Ne zbog toga što je njegovo namjerno laktarenje u 90. minuti neobično u nogometu nego zato što je crveni karton dobio naknadnom odlukom suca Chiffija.

Sudac je na intervenciju VAR-službe Costu poslao u svlačionicu u 94. minuti, nekoliko trenutaka prije nego što je odsvirao kraj utakmice.

Utakmica 4. kola Serie A: Juventus - Sassuolo 2:1 (Ronaldo 50, 65/Babacar 90+1)