Serie A: Duvan Zapata presudio Torinu, učitelj pobijedio učenika

Subota, 29. travnja 2023. 20:10 Napisao/la  SC
Mario Pašalić

Zapata je sjajnim potezom odlučio pobjednika u Torinu, učitelj je pobijedio učenika.

Objektivno, Gian Pieru Gasperiniju bodovi su više trebali nego Ivanu Juriću, Atalanta se još uvijek bori za plasman u Ligu prvaka.

Mario Pašalić igrao je do 52. minute za Atalantu.

Nogometaši Rome i Milana podijelili su bodove u ludom derbiju 32. kola Serie A pa je poredak na ljestvici ostao nepromijenjen.

Momčad Josea Mourinha povela je u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena preko Abrahama, gosti su izjednačili tri minute kasnije preko Saelemaekersa, remi najviše odgovara najbližim konkurentima u borbi za mjesto što vodi u Ligu prvaka.

Ante Rebić nije ulazio u igru za Milan, utakmicu je odgledao s klupe.

Utakmice 32. kola: Roma – Inter 1:1 (Abraham 90+3/Saelmaekers 90+7), Torino - Atalanta 1:2 (Sanabria 75/Zappacosta 34, Zapata 88)