Serie A: Milan napokon osvojio tri boda, Reina obranio penal u 93., Jurić pobijedio

Subota, 05. listopada 2019. 23:05 Napisao/la  SC
Reina
Reina

Milan je napokon pobijedio!

U 93. minuti Reina je obranio kazneni udarac koji je sam skrivio, pročitao je pokušaj Schonea i sačuvao pobjedu Milana.

Iskupio se Reina za dvije katasrofalne reakcije, u 41. minuti Schone je postao strijelac iz slobodnog udarca isključivo zahvaljujući vrataru Milana kojemu je lopta nespretno ispala iz ruku.

Vratio se Milan u utakmicu u drugom dijelu, postigao dva pogotka.

Čelnici Milana mogu biti zadovoljni jedino htijenjem igrača, sve ostalo daleko je ispod razine Milana.

U nervoznoj utakmici sudac je podijelio čak četiri crvena kartona.

S igrališta su morali ranije otići Biraschi (Genoa, 56) i Calabria (Milan, 79), dva crvena kartona dobili su igrači na klupama (Saponara, Castillejo).

Ivan Jurić ostvario drugu pobjedu, Verona polako bježi iz zone borbe za ostanak.

Utakmice 7. kola: SPAL - Parma 1:0 (Petagna 31), Verona - Sampdoria 2:0 (Kumbulla 9, Murru 81-ag), Genoa - Milan 1:2 (Schone 41/Hernandez 51, Kessie 57-11m)