Serie A: Milan i Torino remizirali, pobjede Cagliarija i Udinesea

Subota, 01. veljače 2014. 22:41 Napisao/la  SC

Rezultati 22. kola: Milan - Torino 1:1, Cagliari - Fiorentina 1:0, Bologna - Udinese 0:2

Serie A

MILAN - TORINO 1:1

Utakmica 22. kola: Milan - Torino 1:1 (0:1). Stadion Giuseppe Meazza. Sudac: Damato

Strijelci: 0:1  Immobile (17'), 1:1 Rami (49').

MILAN: Abbiati, Bonera, Rami, De Sciglio, Muntari (od 63' De Jong), Emanuelson, Montolivo, Kaka, Robinho (od 75' Saponara), Pazzini, Honda (od 89' Petagna).

TORINO: Padelli, Moretti, Masiello, Darmian, Glik, Maksimović, Vives, Cerci (od 90' Meggiorni), Farnerud (od 53' El Kaddouri), Basha (od 69' Kurtič), Immobile.

Nogometaši Milana nisu uspjeli na domaćem terenu pobijediti Torino i tako su propustili smanjiti bodovni zaostatak za subotnjim suparnikom.

Torino je poveo u 17. minuti. Immobile je primio jednu dugu loptu sjurio se prema golu, "slomio" braniča Boneru i poentirao za 0:1. Domaćin je stigao do boda u 49. minuti kada je Rami sjajno potegnuo s 18 metara.

U ostalim subotnjim utakmicama talijanskog prvenstva Cagliari je pobijedio Fiorentinu 1:0, a Udinese je slavio na gostovanju kod Bologne 2:0.