Serie A: Juventus pobijedio, Jurić poražen u Napoliju, Lazio izjednačio iz penala u 93. minuti

Subota, 19. listopada 2019. 16:56 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Juventus je pobijedio Bolognu i stekao 4 boda prednosti pred Interom.

Siniša Mihajlović sjedio je na klupi Bologne prvi put nakon što je odradio nekoliko treninga s momčadi poslije kemoterapije.

Bologna je ostavila dobar dojam kao i većina protivnika Juventusa nakon poraza.

Ivan Jurić doživio je poraz u Napoliju, Milik je dvama pogocima osigurao domaćinu bodove.

Jurićeva utjeha je da je Verona rezultatom 0:2  doživjela najteži poraz u sezoni.

Lazio je uspio osvojiti bod protiv Atalanta pogotkom Immobilea u 93. minuti iz kaznenog udarca.

Time je Lazio okončao veliki preokret u završnici utakmice, protivnik Dinama u Ligi prvaka vodio je u Rimu 3:0 do 69. minute.

A onda je Immobile iznudio i realizirao prvi kazneni udarac, pa minuti kasnije asistirao Correji za pogodak.

Nakon što Atalanta nije iskoristila veliku priliku potvrditi pobjedu, Immobile je u sudačkoj nadoknadi opet iznugio i realizirao kazneni udarac.

Mario Pašalić igrao je do 60. minute.

Utakmica 8. kola:  Juventus - Bologna 2:1 (Ronaldo 19, Pjanić 54/Danilo 26),    Lazio - Atalanta 3:3 (Immobile 69-11m, 90+3-11m, Correa 70/Muriel 23, 28, Gomez 37), Napoli - Verona 2:0 (Milik 37, 67)

Poredak: Juventus 22, Inter 18 (7), Atalanta 17, Napoli 16,...