Seria A: Juventus osvojio samo bod, Inter preuzeo vodstvo na ljestvici, Ivan Jurić poražen

Nedjelja, 01. prosinca 2019. 14:31 Napisao/la  SC

Dvostruki strijelac za Inter bio je Martinez, dok je za goste zabio Valoti. Brozović  igrao svih 90 minuta u pobjedi

Marcelo Brozović (Inter)

Ivan Jurić doživio je domaći poraz, Roma je pobijedila u Veroni i zadržala priključak s vodećima.

Nogometaši Juventusa kiksali su na domaćem travnjaku osvojivši samo bod u srazu sa Sassuolom.

Juventus je u 20. minuti u vodstvo doveo Leonardo Bonucci.

Samo dvije minute kasnije, Jeremie Boga donosi gostima izjednačenje.

Vodstvo Sassuolu donosi Francesco Caputo u 47. minuti, a za konačnih 2:2 zabija Cristiano Ronaldo iz kaznenog udarca u 68. minuti.

Inter je očekivano iskoristio posrtaj Juventusa te je pobjedom nad SPAL-om skočio na prvo mjesto.

Dvostruki strijelac za Inter bio je Martinez, dok je za goste zabio Valoti.

Brozović je igrao svih 90 minuta u pobjedi.

Rebić je s klupe gledao gostujuću minimalnu pobjedu svog Milana protiv Parme.

Strijelac jedinog pogotka bio je Hernandez u 88. minuti.

Lazio je sa tri pogotka, dva sa bijele točke, u prvom dijelu osigurao pobjedu nad Udineseom.

Mrežu Udinesea načeo je Immobile u 9. minuti, a isti je igrač bio precizan sa bijele točke u 36.

Drugi realizator kaznenog udarca je Alberto u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Utakmice 14. kola: Juventus - Sassuolo 2:2 (Bonucci 20, Ronaldo 68-11m/ Boga 22, Caputo 47), Inter - SPAL 2:1 (Martinez 16, 41/ Valoti 50), Lazio - Udinese 3:0 (Immobile 9, 36-11m, Alberto 45+1-11m), Parma - Milan 0:1 (Hernandez 88), Napoli - Bologna 1:2 (Llorente 41/Olsen 58, Sansone 80), Verona - Roma 1:3 (Faraoni 21/Kluivert 17, Perotti 45-11, Mkhitaryan 90+2)

Poredak: Inter 37, Juventus 36, Lazio 30, Roma 28,...