Serie A: Lazio pobijedio Juventus u derbiju kola, Inter se osamio na vrhu

Subota, 07. prosinca 2019. 18:04 Napisao/la  SC
Milinković-Savić i Benatia

Juventus je doživio prvi poraz ove sezone u talijanskom prvenstvu, Lazio je uvjerljivo slavio u derbiju 15. kola.

Utakmca se prelomila kada je Cuadrado dobio crveni karton u 69. minuti.

Lazio je s igračem više postigao dva pogotka, Immobile u 79. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Inter se nakon 15 kola osamio na vrhu što se davno nije dogodilo.

Ivan Jurić izgubio je utakmicu u Bergamu u 93. minuti, kada je Djimsiti postigao pogodak za pobjedu Atalante.

Verona je od 85. minute igrala bez isključenog Dawidowicza i nije izdržala pritisak domaćina.

Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu za Atalantu.

Utakmica 15. kola: Atalanta - Verona 3:2 (Malinovsky 44, Muriel 64, Djimsiti 90+3/Di Carmine 23, 57), Udinese - Napoli 1:1 (Lasagna 32/Zelinski 69), Lazio - Juventus 3:1 (Luis Felipe 45+1, Milinković-Savić 74, Caicedo 90+5/Ronaldo 25)

Poredak: Inter 38, Juventus 36, Lazio 33, Roma 29...