Serie A: Napoli remizirao, Badelj zabio prvijenac u porazu, Inter do pobjede u pet minuta

Nedjelja, 17. veljače 2019. 14:33 Napisao/la  SC
Milan Badelj (Lazio)

Milan Badelj zabio je vodeći pogodak za Lazio u 44. minuti na gostovanju u Genoi.

Odigrao je Badelj dupli pas s Cirom Immobileom, varkom tijela izbacio dvojicu suparničkih braniča iz igre i prizemnim udarcem uz samu stativu zatresao mrežu.

Bio mu je to prvijenac u dresu Lazija u Serie A otkako je u kolovozu prošle godine prešao iz Fiorentine.

Izjednačenje domaćima donio je Sanabria u 75., a na žalost gostujućih navijača Genoa je ipak ostvarila pobjedu zahvaljujući pogotku Criscita u četvrtoj minuti sudačke nadoknade susreta.

Pajac je s klupe pratio pobjedu svojeg Empolija nad Sassuolom.

Strijelci za domaće bili su Krunić, Acquah i Farias.

Udinese je minimalno svladao Chievo.

Pobjedu je donio Teodorczyk u 86. minuti koji je nakon neuspjele realizacije kaznenog udarca ipak loptu ugurati u mrežu.

I Pjaca i Šimić s klupa su pratili dvoboj svojih momčadi SPAL-a i Fiorentine.

Uspješnija je bila Fiorentina i pobijedila u gostima 1:4.

SPAL je poveo golom Petagne u 36. minuti.

Fernandes je izjednačio minutu prije kraja prvog poluvremena, a nastavak je u potpunosti pripao violama.

Brozović i Perišić su odigrali svih 90 minuta u pobjedi Intera nad Sampdorijom.

Ono najvažnije, sva tri gola pala su u razmaku od pet minuta od 73. do 78. minute.

Prvo je D' Ambrosio doveo Inter u vodstvo u 73. minuti, da bi Gabbiadini izjednačio tri minute kasnije.

Nainggolan je bio taj koji je donio pobjedu Interu u 78. minuti.

Utakmice 24. kola: SPAL - Fiorentina 1:4 (Petagna 36/ Fernandes 44, Veretout 79-11m, Simeone 81, Gerson 88), Empoli - Sassuolo 3:0 (Krunić 34, Acquah 37, Farias 60), Genoa - Lazio 2:1 (Sanabria 75, Criscita 90+4/ Badelj 44), Udinese - Chievo 1:0 (Teodorczyk 86), Inter - Sampdoria 2:1 (D'Ambrosio 73, Nainggolan 78/ Gabbiadini 76), Napoli - Torino 0:0

Poredak: Juventus 66, Napoli 53, Inter 46,  Milan 42,  Atalanta 38...