Serie A: Džeko donio pobjedu Romi u posljednjoj sekundi, Napoli bolji od Leccea

Nedjelja, 22. rujna 2019. 17:45 Napisao/la  SC
Džeko donio pobjedu Romi

Roma je nanijela prvi poraz u sezoni klubu Siniše Mihajlovića koji je unatoč teškoj bolesti i dalje na klupi Bologne.

Roma je povela u 49. minuti preko Kolarova, ali samo pet minuta kasnije Sansone je izjednačio s bijele točke.

U posljednjoj sekundi utakmice, na isteku treće minute nadoknade, Edin Džeko donio pobjedu Romi nakon što je pogodio glavom na ubačaj Pellegrinija.

Roma je završila susret s igračem manje nakon što je Mancini u 85. zaradiod rugi žuti karton.

Dumančić je poraz svoja Leccea od Napolija gledao s klupe.

Utakmice 4. kola: Sassuolo - SPAL (Caputo 26, 45+2, Duncan 47), Bologna - Roma 1:2 (Sansone 54-11m/ Kolarov 49, Džeko 90+4), Lecce - Napoli 1:4 (Mancosu 61-11m/ Llorente 28, 82, Insigne 40-11m, Ruiz 52), Sampdoria - Torino 1:0 (Gabbiadini 56), Lazio - Parma 2:0 (Immobile 8, Marušić 67)

Poredak: Inter 12, Juventus 10, Napoli 9, Roma 8,...