Serie A: Cassano zaustavio Napoli, Genoa s igračem manje uzela bod Milanu

Subota, 23. studenog 2013. 23:00 Napisao/la  SC

Utakmice 13. kola: Milan - Genoa 1:1, Napoli – Parma 0:1, Verona - Chievo 0:1

Antonio Cassano je ugasio nogometni Vezuv, Napoli je izgubio utakmica na Sao Paolu. Pogotkom u 81. minuti Napoli je doživio treći poraz u prvenstvu. Trećeplasiranom Napoliju sada je puno bliži četvrti Inter nego vodeći dvojac Roma - Juventus.

NAPOLI: Reina; Maggio, Albiol, Britos, Armero; Inler (Zapata 86), Behrami; Callejon, Pandev (Hamsik 68) (Mertens 76), Insigne; Higuain

PARMA: Mirante; Cassani (Benalouane 72), Lucarelli, Felipe; Biabiany (Paletta 85), Gargano, Marchionni (Acquah 74), Parolo, Gobbi; Sansone, Cassano

Nastavljaju se Milanove muke. U utakmici u kojoj Balotelli nije uspio postići pogodak s bijele točke, Perin je obranio njegov udarac, Milanu nije pomoglo ni to što je od 35. minute igrao s igračem više nakon što je isključen Manfredini.

MILAN: Abbiati; Abate, Zapata, Bonera, Emanuelson; Poli (Robinho 73), De Jong, Muntari (Birsa 46); Kaka; Matri, Balotelli

GENOA Perin; Antonini, Portanova, Manfredini; Vrsaljko, Biondini (Cofie 77), Matuzalem, Sampirisi (Marchese 46); Fetfatzidis (Bertolacci 46), Gilardino, Antonelli

Utakmice 13. kola: Milan - Genoa 1:1 (Kaka 4/Gilardino 8-11m), Napoli – Parma 0:1 (Cassano 81), Verona - Chievo 0:1 (Lazarević 90+2)