Serie A: Milan jedva pobijedio Veronu s igračem više, Ante Rebić igrao u nastavku

Nedjelja, 15. rujna 2019. 17:14 Napisao/la  SC

Milan je jedva pobijedio Veronu iako je od 21. minute igrao s igračem više nakon što je domaćin ostao bez isključenog Stepinskog.

Tek u 68. minuti Milan je postigao pogodak iz penala nakon igranja rukom, momčad Ivana Juriča dobro se branila.

Na kraju je čak uspjela stvoriti pritisak koji je završio isključenjem Calabrije u 94. minuti.

Ante Rebić igrao je za milan u drugom poluvremenu.

Bologna je zadržala priključak s vodećima pobjedom protiv Brescije, preokrenuli su gosti rezultat nakon 1:3.

U 48. minuti isključen je Desena, Bologna je s igračem više postignula tri pogotka i osvojila tri boda.

Nikola Kalinić gledao je pobjedu svoje Rome nad Sassuolom s klupe.

Roma je slavila na domaćem terenu 4:2.

Nakon samo 33 minute igre već je bilo 4:0 za domaće, a poraz je gostima ublažio Berardi sa dva gola.

Utakmice 3. kola: Verona - Milan 0:1 (Piatek 68-11m),  Brescia - Bologna 3:4 (Donnarumma 10, 19, Cistana 42/Bani 36, Palacio 56, Denswil 60, Orsolini 80), Parma - Cagliari 1:3 (Barilla 58/Ceppitelli 23, 39, Simeone 77), SPAL - Lazio 2:1 Petagna 63, Kurtić 90+2/Immobile 17-11m), Roma - Sassuolo 4:2 (Cristante 12, Džeko 19, Mkhitaryan 22, Kluivert 33/ Berardi 53, 72)