Serie A: Inter nastavio seriju pobjeda, Napoli poražen, Atalanta pobijedila u Rimu

Srijeda, 25. rujna 2019. 20:57 Napisao/la  SC
Mario Pašalić (Atalanta)

Inter je nastavio seriju pobjeda, peta je ostvarena protiv Lazija.

Minimalna i zaslužena pobjeda momčadi koja je u pet utakmica primila samo jedan pogodak!

Marcelo Brozović održava visoku formu stožernog igrača vodeće momčadi.

Marko Rog igrao je do 71. minute za Cagliari u pobjedi protiv Napolija, koji je svojim navijačima priredio neugodno iznenađenje.

Milan Badelj bio je u početnoj postavi Fiorentine, koja je ostvarila prvu pobjedu ove sezone.

Atalanta je ostvarila treću pobjedu u gostima, u 5. kolu pobijedila je Romu pogocima u drugom dijelu utakmice.

Protivnik Dinama u Ligi prvaka pokazuje u Seriji A da je onih 0:4 na Maksimiru ipak bio loš dan, Atalanta se priključila vodećim momčadima.

Nikola Kalinić igrao je od 76. minute za Romu, Mario Pašalić ušao je u 88. minuti i sudjelovao u pogotku Atalante.

Utakmice 5. kola: Roma - Atalanta 0:2 (Zapata 71, De Roon 90), Fiorentina - Sampdoria 2:1 (Pezella 31, Chiesa 57/Bonazzoli 79), Genoa - Bologna 0:0, Inter - Lazio 1:0 (D Ambrosio 23), Napoli - Cagliari 0:1 (Castro 87), Parma - Sassuolo 1:0 (Bourabia 90+5-ag), SPAL - Lecce (Di Francesco 17/Mancosu 10-11m, 73-11m, Calderoni 47)

Poredak: Inter 15, Juventus 13, Atalanta 10, Napoli i Cagliari 9,...