TALIJANSKO PRVENSTVO

Milan i Roma odigrali bez golova na San Siru

Nedjelja, 12. svibnja 2013. 22:48 Napisao/la  SC

Utakmica 37. kola: Milan - Roma 0:0. Utakmicu je usmjerio crveni karton Muntarija u 41. minuti

SERIE A - 37. kolo

MILAN - ROMA 0:0

Stadion San Siro. Gledatelja: 46.589

Sudac: Gianluca Rocchi (Firenza)

Žuti kartoni: Ambrosini, Balotelli, Constant (Milan), Dodo, Burdisso, Totti (Roma)

Crveni kartoni: Muntari (Milan - 41), Totti (90-drugi žuti)

MILAN: Abbiati, De Sciglio, Mexes, Zapata, Constant, Flamini (81 Pazzini), Ambrosini, Muntari, Boateng (72 Nocerino), Balotelli, El Shaarawy (78 Robinho)

ROMA: Lobont, Marquinhos, Burdisso, Castan Dodò, Marquinho (74 Florenzi), Bradley, Perrotta (70 Pjanić), Lamela, Totti, Osvaldo (82 Destro)

Nogometaši Milana i Rome odigrali su neodlučeno bez golova u posljednjem dvoboju 37. kola Serie A. Utakmicu je usmjerio crveni karton Muntarija u 41. minuti dvoboja. Veznjak Milana zaradio je prijevremeno tuširanje nakon što je suca Rocchija pokušavao spriječiti da Balotelliju podijeli žuti karton!

U nastavku utakmice arbitar iz Firenze potpuno je izgubio konce utakmice koja je obilovala grubim prekršajima uz manjak prilika za pogotke. Rossoneri su ovim bodom povećali prednost na trećem mjestu na dva boda od Fiorentine i Liga prvaka je sve bliže.