Serie A: Marko Pjaca opet strijelac, Lazio osvojio bod u 91. minuti iz penala

Četvrtak, 23. rujna 2021. 20:30 Napisao/la  SC

Napoli nemilice gazi protivnike, u pet utakmica postigao je 14 pogodaka i jedini nije izgubio ni bod

Marko Pjaca
Marko Pjaca

Marko Pjaca ušao je u igru umjesto Josipa Brekala u 74. minuti, dvije minute kasnije postigao je pogodak za vodstvo Torina.

Singo je ubacio zdesna, Pjaca je pravodobno ušao u prazni prostor i glavom loptu skrenuo u mrežu.

Pjaca je prvi put u Seriji A postao strijelac u dvama susretima uzastopno, u prošlom kolu protiv Sassuola postigao je jedini pogodak.

U 80. minuti Pjaca je umalo drugi put zatresao mrežu, Reina je vrhunski obranio njegov udarac.

U 91. minuti Bjelokošćanin Djidji neoprezno je u kaznenom prostoru srušio Kosovara Muriqija, pogotkom iz kaznenog udarca Immobile je u 91. minuti donio bod Laziju.

Ivan Jurić pronašao je balans u momčadi, Torino je nakon dva poraza i dvije pobjede ostvario prvi remi ove sezone.

Kažnjeni Maurizio Sarri momčad Lazija vodio je s tribina.

Napoli nemilice gazi protivnike, u 5. kolu s 4:0 pobijedio je Sampdoriju, u pet utakmica postigao je 14 pogodaka i jedini nije izgubio ni bod.

Utakmice 5. kola: Sampdoria - Napoli (Osimhen 10, 50, Ruiz 39, Zielinski 59), Torino - Lazio 1:1 (Pjaca 76/Immobile 90+1-11m), Roma - Udinese 1:0 (Abraham 36)

Poredak: Napoli 15, Inter 13, Milan 13, Rma 12, Atalanta 10,...