Premierliga: Liverpool pobijedio u 95. minuti, Lovren igrao, Pochettino u problemima

Subota, 05. listopada 2019. 15:38 Napisao/la  SC
Tanki živci u utakmici Liverpoola i Leicestera

Dejan Lovren igrao je u pobjedi Liverpoola, koju je osigurao Milner pogotkom iz kaznenog udarca u 93. minuti.

Leicester je bio najbliži od svih protivnika ove sezone bodu u utakmici protiv Liverpoola, koji je nakon derbija 8. kola fantastičnu seriju pobjeda.

Brighton je uvjerljivo pobijedio Tottenham (3:0), Mauricio Pochettino je u ozbiljnim problemima.

Tottenham je u zadnjim dvjema utakmicama (Bayern 2:7) primio čak 10 pogodaka, govori tijela igrača finalista Lige prvaka govore da nešto nije u redu u svlačionici.

Osim što Tottenham gubi korak s vodećim momčadi Premielige, očito je da Pochettino gubi kontrolu nad igračima.

Utakmica 8. kola: Brighton - Tottenham 3:0 (Maupay 3, Connolly 32, 65), Liverpool - Leicester 2:1 (Mane 48, Milner 90+3/Maddison 80), Norwich - Aston Villa 1:5 (Drmic 88/Wesley 14, 30, Grealish 49, Hourihane 61, Luiz 83), Watford - Sheffield Utd. 0:0, West Ham - C. Palace 1:2 (Haller 54/van Aanholt 63-11m, Ayew 87)

Poredak: Liverpool 24, Man. City 16 (7), Leicester 14,...