Premierliga: Slaven Bilić debitirao porazom, Leicester rutinski pobijedio WBA

Nedjelja, 13. rujna 2020. 16:57 Napisao/la  SC
Vardy dvostruki strijelac

Slaven Bilić debitirao je porazom u Premierligi, Leicester je opravdao ulogu favorita i rutinski pobijedio (3:0) WBA na praznom Hawthornsu.

WBA je najbolje razdoblje utakmice odigrao u prvih dvadesetak minuta, koliko je Leicesteru trebalo da počne igrati prebrzo za Bilićevu momčad.

U prvom dijelu Barnes je dvaput napucao vratara Johnstonea mrežu kojega je u 57. minuti načeo Castagne udarcem glavom nakon Praetova ubačaja slijeva.

Castagne je postigao pogodak u debiju za Leicester, koji je desnog braniča za 24 mil. eura doveo iz Atalante.

Dva preostala pogotka postigao je Vardy iz kaznenih udaraca od kojih je prvi sam iznudio.

WBA nema za čime žaliti, vratar Schmeichel nije imao ozbiljnog posla.

Utakmice 1. kola: WBA - Leicester 0:3 (Castagne 57, Vardy (73-11m, 83-11m), Tottenham - Everton 0:1 (Calvert-Lewin 55)