Marseille poražen kod kuće, Nancy bolji od Lyona

Subota, 03. ožujka 2012. 23:20 Napisao  I. V.

Rezultati 26. kola: Marseille – Toulouse 0:1, Nancy – Lyon 2:0

Olympique Marseille nastavlja seriju oscilacija. Novi kiks za negdašnjeg prvaka Europe stigao je u 26. kolu Ligue 1. Na svom Velodromeu OM je poražen od Toulusea, jedini pogodak postigao Abdennour u 66. minuti susreta.

Lošu formu prezentira i Lyon, koji je u gostima izgubio od Nancya. Domaćin, koji se bori za prvoligaški život, slavio je s 2:0 pogocima Puygreniera u 66. i Bakara u 75. minuti susreta. Kod gostiju, Dejan Lovren nije bio ni na klupi.

Rezultati 26. kola Ligue 1: Nancy – Lyon 2:0, Lille – Auxerre 2:2, Sochaux – Valenciennes 1:1, S. Etienne – Evian 0:2, Marseille – Toulouse 0:1, Dijon – Montpellier 1:1, Bordeaux – Nice 1:2

Nedjelja: PSG – Ajaccio, Caen – Brest, Lorient – Rennes