Primera: Atletico se osamio na vrhu ljestvice, Diego debitirao pogotkom

Nedjelja, 02. veljače 2014. 20:57 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: Atletico – Sociedad 4:0, Betis – Espanyol 2:0, Elche – Almeria 1:0

Atletico se osamio na vrhu Pimere nakon pobjede u 22. kolu! Utakmica protiv visokoplasiranog Sociedada sve do 72. minute izgledala j neizvjesno, posebice u drugom dijelu, kada su gosti preuzeli inicijativu nakon što je Atletico poveo pogotkom Davida Ville u 38. minuti.

U 58. minuti u igru je ušao Diego, koji je dočekan ovacijama. Diego je drugi put došao u Atletico iz Wolfsburga na posudbu, prvi put je ostavio sjajan dojam. Čini se da će tako biit i drugi put.

Slučajno ili ne, od kada je Diego ušao igra Atletica postala je ubojita. Tri pogotka u zadnjih dvadesetak minuta dovele su goste na rub rezultatske katastrofe. Četvrti pogodak efektno je postigao Diego.

ATLETICO: Courtois, Juanfran, Miranda, Godin, Insua, Sosa (58 Diego), Suarez, Gabi, Koke (80 Rodriguez), Silva, Diego Costa, Villa (41 Raul Garcia)

SOCIEDAD: Bravo, Martinez, Ansotegui, Martinez, Jose Angel, Gazta, Pardo, Prieto, Zurutuza (64 Agirretxe), Griezmann (80 Seferović), Vela (81 Castro)

Utakmica 22. kola: Atletico – Sociedad 4:0 (Villa 38, Diego Costa 72, Miranda 74, Diego 87), Betis – Espanyol 2:0 (Ruben Casto 71, 88), Elche – Almeria 1:0 (Herrera 57)