WOLFSBURG SVLADAO HSV

Mario Mandžukić strijelac i asistent

Subota, 24. ožujka 2012. 00:09 Napisao/la  SC

Rezultat utakmice 27. kola Bundeslige: Wolfsburg - HSV 2:1 (Mandžukić 46, Schafer 75/Berg 47)

Mario Mandžukić je najzaslužniji za pobjedu (2:1) Wolfsburga protiv HSV-a u prvoj utakmici 27. kola Bundeslige.  Mandžukić je u 46. minuti bio strijelac vodećeg pogotka, rezultat je poravnao Berg minutu kasnije. Pobjednosni pogodak postigao je Schafer u 75. minuti na asistenciju Marija Mandžukića.

U sastavu HSV-a cijelu utakmicu odigrao je otpisani Mladen Petrić, a Ivo Iličević je zamijenjen u 80. minuti.