Bayern pobijedio Borussiju (D) i osvojio Superkup, Mandžukić strijelac prvog pogotka

Nedjelja, 12. kolovoza 2012. 21:54 Napisao/la  SC

Njemački Superkup: Bayern - Borussia Dortmund 2:1

Nogometaši Bayerna osvojili su Superkup i napokon pobijedili (2:1) Borussiju Dortmund u jednoj utakmici koja donosi trofeje. Prvi pogodak za Bayern na Allianz Areni postigao je Mario Mandžukić već u 6. minuti nakon akcije Riberyja. Drugi pogodak za Bayern postigao je Muller u 11. minuti, poraz je u 75. minuti ublažio Lewandowski.

Od 64. minute za Borussiju je igrao Ivan Perišić.

BAYERN: Neuer, Lahm, Boateng, Dante, Can (70 Badstuber), Luiz Gustavo, Kross, Robben (85 Shaqiri), T. Muller, Ribery (80 Tymoschuk), Mandžukić

BORUSSIA DORTMUND: Weidenfeller, Piszczek, Subotić, Hummels, Schmelzer, Gundogan, Leitner (64 Gotze), Blaszczykowski (71 Schieber), Reus, Groskreutz (64 Perišić), Lewandowski