APOTEKARI BEZ LIJEKA ZA NURNBERG

Bayer (L) - Nurnberg 0:3, Borussia lako kod Freiburga

Subota, 17. prosinca 2011. 17:52 Napisao  Marko Babić

HSV i Augsburg odigrali su 1:1, Mladen Petrić je za HSV igrao do 71. minute. Borussia Dortmund na gostovanju se lako obračunala s Freiburgom (4:1), Ivan Perišić u igru je ušao u 71. minuti, dok je Mario Mandžukić u pobjedi Wolfsburga protiv Stuttgarta odigrao cijelu utakmicu

Nogometaši Nurnberga najveće su iznenađenje subotnjih utakmica 17. kola Bundeslige nakon što su na gostovanju u Leverkusenu odnijeli tri boda. Bayer je na ždrijebu u osmini finala Lige prvaka dobio priliku odmjeriti snage s europskim prvakom Barcelonom, sudeći prema subotnjem izdanju apotekara, izabranici Pepa Guardiole ne bi smjeli imati previše problema na prvoj prepreci prema obrani naslova.

HSV i Augsburg odigrali su 1:1, Mladen Petrić je za HSV igrao do 71. minute kada ga je zamijenio Berg. Borussia Dortmund na gostovanju se lako obračunala s Freiburgom (4:1), Ivan Perišić u igru je ušao u 71. minuti zamijenivši Felipea Sanatanu.

Wolfsburg je svladao Stuttgart 1:0, a Mario Mandžukić je za vukove odigrao cijeli susret. Bayern je već u petak lako svladao Koln 3:0.

Rezultati subotnjih utakmica 17. kola: Bayer (L) - Nurnberg 0:3 (Didavi 8', Hegeler 22', Pekhart 73'), Freiburg - Borussia (D) 1:4 (Roshental 34'/ Lewandowski 7', 70', Gundogan 44', Grosskreutz 59'), HSV - Augsburg 1:1 (Guerrero 67'/ Oehrl 63'), Hoffenheim - Hertha 1:1 (Salihović 21'/ Hubnik 90'), Wolfsburg - Stuttgart 1:0 (Polter 74'). Nedjelja (15.30): Kaiserslautern - Hannover, (17.30): Borussia (M) - Mainz.

Poredak: Bayern 37, Borussia (D) 34, Schalke 31, Borussia (M) 30, Werder 29, Bayer (L) 26, Stuttgart 22, Hoffenheim 22, Hannover 22, Koln 21, Hertha 20, Wolfsburg 20, HSV 19, Mainz 18, Nurnberg 18, Kaiserslautern 15, Augsburg 15, Freiburg 13.