Skupina B, 3. kolo: Dinamo - PSV 0:0. Dinamo bio bolja momčad, ali nije uspio zabiti pogodak
Utakmice prvo pretkola: Udinese - Slovan 1:3, Sevilla - Slask 4:1
Prva utakmica 2. pretkola: Hajduk - Turnovo 2:1. Kapetan Maloča u 79. minuti donio pobjedu Hajduku.
Prva utakmica 2. pretkola: Dinamo Minsk - Lokomotiva 1:2. Mario Šitum u 88. minuti promašio jedanaesterac
Finale: Benfica - Chelsea 1:2 (Cardozo 68'-11m/Torres 39', Ivanović 90')
Amsterdam (20.45): Chelsea - Benfica.  Klub iz Londona  bi  pobjedom postao prva momčad koja je osvojila Ligu prvaka i  Ligu UEFA   dvije godine zaredom   i četvrta  momčad uz Ajax, Bayern i Juventus koja je osvojila sva tri europska kupa
Uzvratne utakmice polufinala: Chelsea - Basel 3:1 (2:1), Benfica - Fenerbahče 3:1 (0:1). Chelsea će tako nakon Lige prvaka imati priliku osvojiti novi trofej, dok Benfica traži prvu europsku titulu nakon 1962. godine
- Basel igra napadački i agresivno. Uspjeli su zabiti golove Tottenhamu u četvrtfinalu, pa tako sada dolaze i nama, najavljuje španjolski stručnjak na klupi penzionera Rafael Benitez