Osijek pobijedio Santa Colome i izborio drugo pretkolo Europske lige

Četvrtak, 12. srpnja 2012. 22:10 Napisao/la  SC

Osijek - Santa Colome 3:1. U drugom pretkolu Osječani će igrati švedskog Kalmara koji je izbacio Cliftonville

Nogometaši Osijeka izbacili su Santa Colome iz Andore u prvom pretkolu Europske lige i u drugom pretkolu igrat će protiv švedskog Kalmara koji je izbacio Cliftonville. Osječani su u uzvratu u Gradskom vrtu slavili 3:1 što je uz pobjedu u prvom ogledu 1:0 bilo dovoljno za ukupnu pobjedu.

Osijek je poveo u 28. minuti pogotkom Kvržića. Na 2:0 povisio je Perošević u 56. minuti, a treći pogodak za domaćina postigao je Jugović u 70. minuti. Počasni pogodak za goste postigao je Bousenine u 81. minuti.