Europska liga: Josip Brekalo strijelac i asistent, Nikola Vlašić doživio težak poraz

Četvrtak, 19. rujna 2019. 23:36 Napisao/la  SC

Josip Brekalo  bio je strijelac i asistent u pobjedi (3:1) Wolfsburga protiv ukrajinske Oleksandrije.

Nikola Vlašić bio je asistent za jedini pogodak CSKA u teškom porazu (1:5) od Ludogoretsa.

Vlašićeva momčad svih pet pogodaka primila je u drugom dijelu utakmice nakon što je na odmoru vodila 1:0 pogotkom Diveeva u 11. minuti.

Kristijan Bistrović i Vlašić odigrali su cijeli susret za CSKA.

Domagoj Vida bio je kapetan Bešiktaša u porazu (2:4) u Bratislavi, Marin Ljubičić od 82. minute igrao je za Slovan.

Marin Tomasov igrao je u porazu Astane na Old Traffordu, Manchester United pobijedio je 1:0.

Luka Šimunović igrao je prvo poluvrijeme za Astanu.

Borna Barišić igrao je za Rangerse u pobjedi (1:0) protiv Feyenoorda.