Europska liga: Brezovec strijelac u pobjedi Sheriffa, Hoffenheim remizirao, Everton ispao

Četvrtak, 02. studenog 2017. 21:14 Napisao/la  SC
Josip Brezovec (Sheriff)

Lyon je pobijedio Everton 3:0.

Nikola Vlašić utakmicu je počeo na klupi, a u igru je ušao u 72. minuti.

Osam minuta kasnije Everton je ostao sa igračem manje nakon što je Schneiderlin zaradio drugi žuti karton.

Hoffenheim je remizirao u gostima kod Istanbula.

Strijelac za Njemce bio je Grillitsch u 47. minuti, dok je izjednačenje Turcima donio Visca u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret.

Pivarić i Vida odigrali su svih 90 minuta za Dynamo Kiev koji je pogotkom Buyalskyya pobijedio Young Boyse.

Partizan je nadigrao Skenderbeu, a za albansku momčad Radas je odigrao cijelu utakmicu.

Josip Brezovec bio je strijelac drugog, pobjedničkog pogotka Sheriffa u gostima kod moskovske Lokomotive.

Grupa A: Maccabi Tel Aviv - Astana 0:1 (Twumasi 57), Slavia Prag - Villareal 0:2 (Bacca 15, Deli 89-ag). Poredak: Villareal 8, Astana 7, Slavia Prag 5, Maccabi Tel Aviv 1

Grupa B: Partizan - Skenderbeu 2:0 (Tosić 39, Kana 66), Young Boys - Dynamo Kiev 0:1 (Buyalski 70). Poredak: Dynamo Kiev 10, Partizan 5, Young Boys 3, Skenderbeu 2

Grupa C: Istanbul Basaksehir - Hoffenheim 1:1 (Grillitsch 47/ 90+3 Visca), Ludogorets - Braga 1:1 (Marcelinho 68/ Fransergio 83). Poredak: Ludogorets 8, Braga 7, Hoffenheim 4, Istanbul Basaksehir 2

Grupa E: Apollon - Atalanta 1:1 (Zelaya 90+4/Iličić 35-11m), Lyon - Everton 3:0 (Traore 68, Aouar 76, Depay 88). Poredak: Atalanta 8, Lyon 8, Apollon 3, Everton 1

Grupa F: Kopenhagen - Zlin 3:0 (Lueftner 40, Verbic 49, 90+2), Lokomotiv Moskva - Sheriff 1:2 (Farfan 26/ Badibanga 41, Brezovec 58). Poredak: Kopenhagen 6, Sheriff 6, Lokomotiv Moskva 5, Zlin 2