Europska liga: Benfica pobijedila Eintracht, Rebićeva momčad igrala s desetoricom igrača

Četvrtak, 11. travnja 2019. 23:05 Napisao/la  SC
Ante Rebić
Ante Rebić

Ante Rebić asistirao Joviću za prvi pogodak Eintrachta u Lisabonu.

Benfica je pobijedila rezultatom 4:2 velikom zaslugom N'Dicke, koji je dobio crveni karton u 20. minuti.

Paciencia je pogotkom u 72. minuti omogućio Eintrachtu realne šanse u uzvratu protiv momčadi koja je eliminirala Dinamo.

Mladi Joao Felix trima pogocima još je više podignuo ionako astronomsku cijenu na tržištu, Benfica 19-godišnjeg napadača može prodati za više od 100 mil. eura.

Filip Krovinović nije bio u rosteru Benfice.

Mateo Kovačić igrao je za Chelseaja u pobjedi protiv Slavije u Pragu.

Kakva je snaga španjolskog noogmeta ukazuje Villarreal, koji se plasirao u polufinale iako se na 18. poziciji u LaLigi bori za ostanak

Parejo u 6. minuti nije iskoristio kazneni udarac za Valenciju, koja se u španjolskoj ligi bori za poredak na vrhu.

Unatoč tome Valencia je pobijedila dvama pogocima tek u sudačkoj nadoknadi.

Prve utakmice četvrtfinala Europske lige: Arsenal - Napoli 2:0 (Ramsey 15, Koulibaly 25-ag), Benfica - Eintracht Frankfurt 4:2 (Joao Felix 21-11m, 43, 54, Dias 50/Jović 40, Paciencia 72), Slavia Prag - Chelsea 0:1 (Alonso 86), Villarreal - Valencia 1:3 (Cazorla 36-11m/Guedes 6, 90+3 Wass 90+1)