Liga prvaka: Luka Modrić strijelac za Real Madrid, Vedran Ćorluka ispao

Srijeda, 11. prosinca 2019. 23:09 Napisao/la  SC
Luka Modrić
Luka Modrić

Liga prvaka - 6. kolo

PSG, Real Madrid, Bayern, Tottenham, Juventus, Atletico, Manchester City i Atalanta osigurali su u srijedu nastup u šestnaestini finala.

Luka Modrić postigao je treći pogodak za Real Madrid u Bruggeu.

Utakmica je bila važna za domaću momčad, Club Brugge unatoč porazu nastavlja igrati Europsku ligu, jer je Galatasaray doživio težak poraz u Parizu.

Ništa čudno, u napadu PSG-a igrali su Mbappe, Neymar i Icardi umjesto kojega je ušao Cavani.

Matej Mitrović nije bio u rosteru Club Bruggea zbog ozljede.

Ivan Perišić igrao je do 86. minute u pobjedi Bayerna protiv Tottenhama u prestižnoj utakmici u Skupini B.

Puno se važnija utakmica igrala u Pireju, gdje je Olympiakos pobijedio Zvezdu pogotkom iz kaznenog udarca u 87. minuti.

Srpski prvak u 43. minuti nije iskoristio kazneni udarac (Tomane).

Vedran Ćorluka igrao je do 69. minute u porazu od Atletica u Madridu.

Skupina A: Club Brugge - Real Madrid 1:3 (Vanaken 55/Rodrygo 53, Juior Vinicius 64, Modrić 90+1), PSG - Galatasaray 5:0 (Icardi 32, Sarabia 35, Neymar 46, Mbappe 63, Cavani 84-11m)
Poredak: PSG 16, Real Madrid 11, Club Brugge 3, Galatasaray 2

Skupina B: Bayern - Tottenham 3:1 (Coman 14, Muller 45, Coutinho 64/Sessegnon 20), Olympiacos - Crvena zvezda 1:0 (El Arabi 87-11m)
Poredak: Bayern 18, Tottenham 10, Olympiakos 4, Crvena zvezda 3

Skupina C: Dinamo - Manchester City 1:4 (Olmo 10/ Gabriel Jesus 34, 50, 54, Foden 84), Šahtar - Atalanta 0:3 (Castagne 66, Pašalić 80, Gosens 90+4)
Poredak: Man. City 14, Atalanta 7, Šahtar 6, Dinamo 5

Skupina D: Atlético - Lokomotiv Moskva 2:0 (Joao Felix 17, Felipe 54), Leverkusen - Juventus 0:2 (Ronaldo 75, Higuain 90+2)
Poredak: Juventus 16, Atletico 10, Leverkusen 6, Lokomotiv Moskva 3