Liga prvaka: Robert Lewandowski postigao četiri pogotka, Luka Modrić igrao u remiju

Utorak, 26. studenog 2019. 23:31 Napisao/la  SC
Pozdrav iz Beograda

Liga prvaka - 5. kolo

Luka Modrić igrao od 73. minute utakmice protiv PSG-a, kada se dogodilo sve važno na terenu.

Real Madrid poveo je 79. minuti 2:0 drugim Benzeminim pogotkom, ali je PSG travnjak napustio neporažen.

Zidaneov ljubimac Mbappe dokazao je zašto ga Real Madrid silno želio dovesti, mladi Francuz pogotkom je naivijestio preokret.

Lewandowski je postigao čak četiri pogotka u Beogradu, a Mourinho je ostvario prvu pobjedu u Ligi prvaka iako je nakon dvadesetak minuta Tottenham gubio 0:2.

Matej Mitrović zbog ozljede nije igrao za Club Brugge u remiju protiv Galatasaraya, dok je Vedran Ćorluka igrao u porazu Lokomotiva u Moskvi.

Skupina A: Galatasaray - Club Brugge 1:1 (Buyuk 11/Diatta 90+2), Real Madrid - PSG 2:2 (Benzema 17, 79/Mbappe 81, Sarabia 83)
Poredak: PSG 13, Real Madrid 8, Club Brugge 3, Galatasaray 2

Skupina B: Crvena zvezda - Bayern 0:6 (Goretzka 14, Lewandowski 53-11m, 60, 64, 68, Tolisso 90), Tottenham - Olympiakos 4:2 (Alli 45+1, Kane 50, 77, Aurier 73/El Arabi 6, Semedo 19)
Poredak: Bayern 15, Tottenham 10, Crvena zvezda 3, Olympiakos 1

Skupina D: Lokomotiv Moskva - Leverkusen 0:2 (Zhemaletdinov 11-ag, Bender 54), Juventus - Atletico Madrid (Dybala 45+2)
Poredak: Juventus 13, Atletico Madrid 7, Leverkusen 6, Lokomotiv 3