Liga prvaka: Inter pobjedom zadržao priključak, Chelsea slavio u Amsterdamu

Srijeda, 23. listopada 2019. 23:06 Napisao/la  SC

Marcelo Brozović nezamjenjiv u momčadi Intera, Mateo Kovačić i Dejan Lovren u početnim postavama Chelseaja i Liverpoola, Ivan Rakitić igrao u zadnjim minutama

Martinez postigao pogodak za Inter

Liga prvaka - 3. kolo

Inter je pobijedio Borussiju Dortmund, momčad Antonija Contea zadržala je priključak s izravnim konkurentom za drugo mjesto.

Bolje je Inter izgledao većim dijelom utakmice iako je Borussia u drugom dijelu uspjela pritisnuti domaćina, Handanovič je imao posla.

Inter je čekao prilike u kontrama, prvu je dočekao u 83. minuti.

Međutim, Martinez u 83. minuti nije iskoristio kazneni udarac, Burki je obranio njegov udarac.

Tek u 89. minuti Candreva je iskoristio Brozovićev pas i na kraju kontre osigurao pobjedu.

Marcelo Brozović je nezamjenjiv u momčadi Intera.

Barcelona je očekivao pobijedila u Pragu i zadržala prednost.

Ivan Rakitić igrao je od 84. minute, kada je ušao u igru umjesto Arthura.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu u Amsterdamu, gdje je Ajax doživio prvi poraz.

Chelsea se pobjedom izjednačio s Ajaxom po broju bodova (6) i zakomplicirao situaciju u Skupini H.

RB Leipzig je slično uspio učiniti u Skupini G pobjedom protiv Zenita, koji je doživio prvi poraz.

Napoli je pobjedom u Salzburgu otklonio spekulacije da bi se RB Salzburg mogao uključiti u borbu za drugo mjesto u skupini.

Prvo je rezervirano za aktualnog europskog prvaka.

Dejan Lovren igrao je u paru s van Dijkom utakmicu protiv Genka.

Skupina E: Genk - Liverpool 1:4 (Odey 88/Oxlade-Chamberlain 2, 57, Mane 77, Salah 87), RB Salzburg - Napoli (Haaland 40, 72/Mertens 17, 64, Insigne 73)
Poredak: Napoli 7, Liverpool 6, RB Salzburg 3, Genk 1

Skupina F: Slavia Prag - Barcelona 1:2 (Boril 50/Messi 3, Olayinka 57-ag), Inter - Borussia Dortmund 2:0 (Martinez 22, Candreva 89)
Poredak: Barcelona 7, Inter 4, Borussia (D) 4, Slavia Prag 1

Skupina G:  RB Leipzig - Zenit (Laimer 49, Sabitzer 59/Rakitsky 25), Benfica - Lyon 2:1 (Silva 4, Pizzi 86/Depay 70)
Poredak: RB Leipzig 6, Zenit 4, Lyon 4, Benfica 3

Skupina H: Ajax - Chelsea (Batshuayi 86), Lille - Valencia 1:1 (Ikone 90+5/Cheryshev 63)
Poredak: Ajax 6, Chelsea 6, Valencia 4, Lille 1