Emirates kup: Radamel Falcao prvijencem nakon ozljede donio pobjedu Monacu protiv Arsenala

Nedjelja, 03. kolovoza 2014. 20:00 Napisao/la  SC

Utakmice 2. kola: Arsenal - Monaco 0:1, Valencia - Benfica 3:1

Nogometaši Monaca pobijedili su Arsenal u 2. kolu Emirates kupa. Jedini pogodak na utakmici postigao je Radamel Falcao u 36. minuti, bio je to prvijenac kolumbijskog napadača nakon pauze od šest mjeseci zbog ozljede radi koje je morao propustiti Svjetsko prvenstvo u Brazilu.

Moutinho je ubacio loptu iz slobodnog udarca, a Falcao je pospremio u mrežu - 0:1. U 82. minuti dogodila se zanimljiva situacija. Akpom je primio loptu i zaobišao Subašića koji ga je srušio. Sudac Atkinson  je prvo pokazao na bijelu točku, ali onda se predomislio i pokazao na slobdan udarac iako se činilo da je nogometaš Arsenala ušao u šesnaesterac.

U drugoj utakmici Valencia je pobijedila Benficu 3:1.