Ponedjeljak, 09. ožujka 2015. 13:53
HNL

Sramotno je kako se sudi našem klubu!

Najbolji pokazatelj je broj dosuđenih kaznenih udaraca protiv nas, stoji u priopćenju
Zagreb (18): Lokomotiva - Rijeka. Današnja utakmica bit će zanimljiva s Ivkovićeva aspekta toliko koliko se od trenera Lokomotive očekuje reakcija nakon tri katastrofalna poraza
Utakmica 24. kola: Zadar - Istra 1961 2:0
Susret 24. kola: Osijek - Hajduk 0:1. Andrija Balić zabio je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena iz jedine opasnosti po domaća vrata u prvih 45 minuta
Utakmica 24. kola: Split - Slaven Belupo 2:0
Subota, 07. ožujka 2015. 17:14
HNL

Dinamo pobijedio dvama pogocima Henriqueza

Za Dinamo debitirao 17-godišnji Borna Sosa, Mamić bez sedmorice ozlijeđenih igrača
Park mladeži (17): Split - Slaven Belupo. Uistinu se ne sjećam kada nisam ostvario pobjedu u četiri utakmice u nizu, malo mi je neugodno zbog toga, kaže Vulić
 Ako stranka bude od mene tražila odstupanje s predsjedničke funkcije u NK-u Osijek, morat ću se toga pridržavati. No, zasad to od mene nitko nije zahtijevao, za razliku od funkcije u Vodovodu, kaže Tolj