Kup: Lokomotiva postala treći polufinalist pobjedom protiv Rudeša u Kranjčevićevoj

Četvrtak, 30. studenog 2017. 19:21 Napisao/la  SC
Ivan Krstanović (Lokomotiva)

Lokomotiva je treća momčad koja je izborila polufinale hrvatskog Kupa.

Nakon Dinama i Hajduka koji su se u polufinale plasirali u srijedu, u četvrtak je Lokomotiva u Kranjčevićevoj s 2:1 pobijedila Rudeš.

Rudeš je poveo u 10. minuti igre pogotkom Antonija Glaudera glavom nakon kornera.

Lokomotiva je izjednačila u 40. minuti,  Majer je realizirao kazneni udarac, koji je skrivio Glauder prekršajem nad  Kolingerom.

Ivanušec je u 65. minuti riješio potanje pobjednika.

Posljednjeg polufinalista ćemo saznati 13. prosinca kada se u Zaprešiću sastaju Inter i Rijeka.

RUDEŠ: Picak,  Franić, Barbarić, Glauder (od 72. Feng),  Livančić, Vuco, Muić, Boršić,  Havojić (od 80. Lulić), Ivančić (od 81. Turčin), Budimir

LOKOMOTIVA: Šemper, Barić, Majstorović, Kolinger, Musa, Chago (od 20. Burić), Šunjić, Krstanović, Majer (od 88. Brezina), Ivanušec, Radonjić (od 75. Oluić)

Utakmica četvrtfinala Kupa: Rudeš - Lokomotiva 1:2 (Glauder 10/Majer 40-11m, Ivanušec 65)