Nedjelja, 05. kolovoza 2012. 20:51 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola MAXtv Prve lige: Zadar - Hajduk 2:4, Split - Slaven Belupo 2:0

Utakmice 3. kola MAXtv Prve lige

ZADAR – HAJDUK 2:4

Stadion u Stanovima. Gledatelja: 4500

Sudac: Marijo Strahonja (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Jolić (15), 1:1 Vukušić (34), 1:2 Caktaš (65), 1:3 Andrijašević (67), 2:3 Ćurjurić (82), 2:4 Vuković (89)

ZADAR: Ježina, Bilaver, Prahić, Bilen, Vasilj (77 Sarić), Banović, Jerbić, Begonja (64 Gržan), Jolić (66 Ivančić), Surać, Ćurjurić

HAJDUK: Blažević, Vršajević, Milović, Maloča, Stojanović, Radošević, Oremuš, Caktaš, Andrijašević, Maglica (78 Milić), Vukušić (58 Vuković)

U 65. minuti Vuković je pobjegao zadarskoj obrani, uposlio Caktaša koji trese mrežu – 1:2. Dvije minute kasnije Andrijašević je sam krenuo u kontru i kada se očekivalo dodavanje, uslijedio je udarac po kojemu je loppta završila u desnom kutu – 1:3.

U samo dvije minute nogometaši Hajduka riješili su pitanje pobjednika u Stanovima, zanimljiva utakmica puna uzbuđenja rezultatski je ponovo postala neizvjesna kada je Ćujrjurić iz slobodnog udarca smanjio na 2:3 u 82. minuti. Prekasno za bilo kakvo iznenađenje.

U 89. minuti konačni rezultat postavlja Vuković, koji je izbjegao pažnji zadarske obrane, slijeva iz kaznenog prostora uputio udarac po kojemu je lopta udarila u desnu vratnicu od koje se odbila u mrežu – 2:4. Da utakmica završi u uzbudljivom stilu, pobrinuo se Bilaver koji je u sudačkoj nadoknadi pogodio vratnicu.

SPLIT – SLAVEN BELUPO 2:0