MAXtv Prva liga: Dinamo pobijedio u Gradskom vrtu dvama pogocima Duje Čopa

Subota, 09. kolovoza 2014. 22:59 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola MAXtv Prve lige: Osijek - Dinamo 1:2

Nogometaši Dinama pobijedili su Osijek u Gradskom vrtu rezultatom 2:1, oba pogotka za modre postigao je Duje Čop. U 15. minuti Machado je odradio teži dio posla, Čop je uklizavanjem zatresao mrežu za vodstvo - 0:1. U 72. minuti Bralić je igrao rukom u kaznenom prostoru, Čop postigao drugi pogodak udarcme s bijele točke - 0:2.

U 78. minuti Čop je opet u glavnoj ulozi, ali u svom kaznenom prostoru. Napadač Dinama igrao je rukom, Josip Barišić pogodio je iz kaznenog udarca za konačnih 1:2.

OSIJEK: Mikulić, Matas, Jonjić, Bralić, B. Barišić, Špehar, Mešanović, Škorić, Mišić, Baraban, J. Barišić

DINAMO: Eduardo, Pinto, Šimunović, Sigali, Ibanez, Gonçalo, Machado, Antolić, Brozović, Pjaca, Čop

Utakmica 4. kola MAXtv Prve lige: Osijek - Dinamo 1:2 (J. Barišić 79-11m/Čop 15, 72-11m)