MAXtv Prva liga: Hajduk "petardom" zadržao lidersko mjesto, Slaven bolji od Zadra

Nedjelja, 12. kolovoza 2012. 21:08 Napisao/la  SC

Utakmice 4. Kola MAXtv Prve lige: Hajduk - Zagreb 5:1. Slaven Belupo - Zadar 2:0

Utakmice 4. Kola MAXtv Prve lige

HAJDUK - ZAGREB 5:1

Stadion Poljud. Gledatelja: 20.000. Sudac: Damir Batinić (Osijek)

Strijelci: 1:0 Andrijašević (11), 1:1 Vojtuš (15), 2:1 Caktaš (28), 3:1 Caktaš (60), 4:1 Vukušić (68), 5:1 Maglica (78)

Žuti kartoni: Vukušić (Hajduk), Štiglec, Zadro, Mitrović, Kolinger (Zagreb)

Hajduk: Blažević, Vršajević, Milović, Milić, Jozinović, Oremuš (58 Luštica), Andrijašević, Radošević, Caktaš, Vuković (58 Ozobić), Vukušić (71 Maglica)

Zagreb: Vidaković, Barišić, Oršulić, Pavlović, Štiglec (73 Bevab), Jurendić (46 Mitrović), Zadro, Štrok (78 Kolinger), Šovšić, Vojtuš, Medić

Nogometaši Hajduka uvjerljivom su pobjedom nad Zagrebom zadržali pobjedničku atmosferu koja i dalje trese Poljud. Nakon Intera novo slavlje "bijelih" došlo je pogledati 20 tisuća navijača, koji su kući otišli zadovoljni.

Gosti su jedino imali izjednačenje do 28. minute kada je Caktaš svojim prvim od dva gola domaćina doveo u vodstvo. Visoku pobjedu Splićana potvrdili su Vukušić u 68. i Maglica, koji je deset minuta kasnije postigao prvijenac za "bijele".

SLAVEN BELUPO - ZADAR 2:0

Gradski stadion. Gledatelja: 2.000. Sudac: Alen Gerek (Zabok)

Strijelci: 1:0 Maras (6), 2:0 Vugrinec (74-11m)

Žuti karton: Čurjurić (Zadar)

S. Belupo: Rodić, Kokalović, Grgić, Čanađija, Glavica (71 Delić), Vugrinec, Purić, Gregurina (80 Bušić), Rak (46 Bubnjić), Maras, Batarelo

Zadar: Gluić, Bilaver, Vasilj, Šimurina (57 Jolić), Surać (60 Čurjurić), Ivančić, Begonja, Jerbić, Tokić (66 Brnadić), Banović, Prahić