Josip Drmić debitirao pogotkom, bivši napadač Rijeke strijelac u pobjedi Dinama

Nedjelja, 26. lipnja 2022. 20:13 Napisao/la  SC

Drmić u 16. minuti iz blizine gurnuo lotu u mrežu nakon Špikićeve asistencije, Dinamo pobijedio Shkendiju

Josip Drmić
Josip Drmić

Josip Drmić debitirao je u dresu Dinama pogotkom u pripremnoj utakmici protiv Shkendije (3:0)!

Drmić je u 16. minuti iz blizine gurnuo lotu u mrežu nakon Špikićeve asistencije, bivši napadač Rijeke bio je jedino strijelac u prvom poluvremenu utakmice protiv sjevernomakedonske momčadi.

Utakmica se igrala u Lendavi po velikoj vrućini, Dinamo je očekivano dominirao, trener Ante Čačić raspodijelio je snage...

Dinamo je korektno odradio prvu pripremnu utakmicu, strijelci u drugom poluvremenu bili su napadači koji slove izravnom Drmićevim konkurentima za mjesto u špici...

DINAMO: Zagorac, Moharrami, Theophile-Catherine, Lauritsen, Štefulj, Ademi, Ljubičić, Emreli, Tolić, Špikić, Drmić. Drugo poluvrijeme: Nevistić, Ristovski, Dilaver, Perić, Bočkaj, Jurić, Mišić, Gojak, Menalo, Petković, Andrić.

Pripremna utakmica: Dinamo - Shkendija 3:0 (Drmić 16, Andrić 54, Petković 81)