Utakmica 3. kola, skupina C: Hrvatska - Mađarska 89:65 (20:14, 27:18 20:18, 22:15)
Skupina C, 2. kolo: Ukrajina - Hrvatska 79:80.  Pobjedničku tricu Bogdanović je postigao šest sekundi prije kraja utakmice
Od Tonija Kukoča nismo imali takvog igrača. No, Dario nije usamljen. Ova cijela generacija je iznimno talentirana, ponovio je prilikom dočeka hrvatski izbornik Jakša Vulić
Utakmica 1. kola: Hrvatska - Cipar 93:38 (17:10, 23:13, 25:12, 28:3). Ciprani su se još nekako držali do posljednje četvrtine, a onda su zabili samo 3 koša u posljednjih deset minuta!
Prijateljska utakmica: Hrvatska - Italija 72:70. Pobjedu je donio "pokajnik" Bojan Bogdanović, koji je prije nekoliko dana vraćen u reprezentaciju nakon isprike zbog noćnog izlaska
Treće kolo: Hrvatska - BiH 68:78. Izabranici Jasmina Repeše u tri su ogleda upisali isto toliko poraza i zauzeli posljednje mjesto na turniru
Drugo kolo Adecco kupa: Slovenija - Hrvatska 83:76 (26:17, 21:21, 18:22, 18:16)
Utakmica 1. kola Adecco kupa: Hrvatska - Srbija 74:90 (16:23, 23:22, 14:21, 21:24)