PH: Zadar pobijedio Cibonu, momčad Aramisa Naglića u završnici pokazala karakter

Subota, 12. svibnja 2018. 22:33 Napisao/la  SC
Aramis Naglić, trener Zadra

Zadar je na Višnjiku pobijedio Cibonu u prvoj utakmici polufinala doigravanja za prvaka.

Cibona je vodila na poluvremenu (51:42), ali je Zadar u drugom dijelu brzo stigao, a u 26. minuti (57:56) i prestigao Cibonu.

Gosti su u zadnju  dionicu ipak ušli s prednošću (64:63) zahvaljujući dvjema Tomasovim tricama.

Cibona je dobro počela završnicu, vodila 70:67  osam minuta do kraja i dalje nije mogla.

Momčad Aramisa Naglića pokazala je karakter, ostvarila seriju čak 11:0 i utakmicu završila rezultatom 89:78.

Druga utakmica polufinala na rasporedu je u utorak, 15. svibnja, u 20 sati.

Ako Cibona pobjedi, treća utakmica igra  se u nedjelju, 20. svibnja, u 17.30 sati.

Split i Cedevita prvu polufinalnu utakmicu igraju u srijedu, 23. svibnja.