Vremešni Spursi nastavili s pobjedama, Lakersi u gostima bolji od Warriorsa

Srijeda, 28. ožujka 2012. 10:02 Napisao  Luka Variola

Spursi su predvođeni Timom Duncanom (26) nadvisili Sunse, ostvarivši peto uzastopno slavlje. Lakersi u gostima bolji od Warriorsa

Košarkaši San Antonija i dalje uživaju u odličnoj formi. U gostima su nadivisili Sunse 107:100, ostvarivši petu uzastopnu pobjedu i osmu u posljednjih devet utakmica. Teksašane je prevodio vremenšni Tim Duncan (35), koji je 17 od svojih 26 koševa ubacio u prvom poluvremenu. Trostruki MVP NBA finala imao je i 11 skokova. Odličan je bio i francuski razigravač Tony Parker, koji je imao ukupno 24 koša od čega 12 u posljednjoj dionici.

S pobjedama je nastavila još jedna NBA dinastija, LA Lakersi, koji su u gostima kod Golden Statea upisali treće slavlje u posljednjih četiri ogleda. Najbolji je po običaju bio Kobe Bryant s 30 poena od čega nekoliko ključnih u posljednjih minutu i nešto susreta.

Rezultati: Philadelphia - Cleveland 103:85, Milwaukee - Atlanta 108:101, Memphis - Minnesota 93:86, Dallas - Houston 90:81, Phoenix - San Antonio 100:107, Portland - Oklahoma City 95:109, Golden State - LA Lakers 101:104.