Pogledajte kako je čudesni Nikola Jokić odlučio pobjednika

Petak, 05. siječnja 2024. 09:06 Napisao/la  SC

Nikola Jokić opet je pokorio NBA!

Sjajni srpski centar odlučio je pobjednika sa zvukom sirene tricom s centra, Denver Nuggetsi pobijedili su u gostima Golden State Warriorse rezultatom 130:127.

Odlučujući trenutak možete vidjeti   OVDJE

Jokić je ubacio 34 poena, ostvario je 10 asistencija i 9 skokova.

Domaćini su igrali jako dobro veći dio utakmice, vodili su 123:105 prije nego što je Denver ostvario presudnu seriju 16:0, u zadnju četvrtinu gosti su ušli s -13.

U redovima Golden Statea najbolji je bio Curry s 30 poena, 6 asistencija i 4 skoka, Dario Šarić za 23 minute ubacio je 13 poena, ostvario je 7 skokova i 6 asistencija.

U drugoj utakmici San Antonio Spursi doživjeli su poraz od Milwaukee Bucksa (121:125).

Goste je vodio Antetokounmpo s 44 poena, 14 skokova i 7 asistencija.