NBA: Dragan Bender igrao u prijelomnim trenucima za pobjedu Phoenix Sunsa

Nedjelja, 15. siječnja 2017. 10:44 Napisao/la  SC

U 20 minuta  postigao je šest poena, ostvario isto toliko skokova (šut za dva 0-1, trica 2-3) uz jednu asistenciju

Pobjeda Phoenix Sunsa protiv San Antonio Spursa (108:105) spada u iznenađenja koje je upotpunio Dragan Bender.

Bender je igrao cijelu četvrtu četvrtinu, kada su Sunsi preokrenuli rezultat i pobijedili. U 20 minuta  postigao je šest poena, ostvario isto toliko skokova (šut za dva 0-1, trica 2-3) uz jednu asistenciju.

Sunse je do pobjede vodio Devin Booker sa 39 ubačaja, dok Spursima nije bilo dovoljno niti 38 poena Kawhija Leonarda.

Dario Šarić doživio je novi poraz, Philadelphia 76-ers izgubila je od Washington Wizardsa 93:109.

Šarić je za 25 minuta provedenih na parketu ubacio devet koševa (šut za dva 1-2, trica 2-5, slobodna bacanja 1-2) uz četiri skoka i po jednu asistenciju i osvojenu loptu.

Mario Hezonja i Ivica Zubac imali su simboličnu minutažu u porazima Orlando Magica, odnosno Los Angeles Lakersa.

Hezonja je u 107-114 porazu Magica na gostovanju kod Utah Jazza igrao četiri minute tijekom kojih je uputio jedan precizan šut za tricu, dok je Ivica Zubac u 97-113 porazu Lakersa od gradskih rivala Clippersa dobio dvije minute tijekom kojih je pogodio jedan šut za dva.

Rezultati: Washington - Philadelphia 109:93, Utah - Orlando 114:107, Phoenix - San Antonio 108:105, LA Clippers - LA Lakers 113:97, Chicago - New Orleans 107:99