NBA: Dario Šarić bolji od Bojana Bogdanovića u utakmici najslabijih momčadi na Istoku

Nedjelja, 08. siječnja 2017. 23:50 Napisao/la  SC

Dario Šarić ubacio je 18 poena,  Bojan Bogdanović ostvario 12 poena

Philadelphia 76ersi nadigrali su Brooklyn Netse rezultatom 105:95, u dvoboju hrvatskih košarkaša Dario Šarić bio je bolji od Bojana Bogdanovića.

U utakmici dviju najslabijih momčadi Istoka, Sixersi nisu dolazili do vodstva nisu dolazili.

U posljednjoj su četvrtini gosti odigrali puno bolje, tri minute prije kraja otišli na dvoznamenkastu prednost i mirno došlo do pobjede, ukupno desete ove sezone, čime su izjednačili broj pobjeda iz prošle sezone.

Dario Šarić ubacio je 18 koševa (2/7 za dva, 3/6 za tricu, slobodna bacanja 5/6) i ostvario pet skokova za 29 minuta provedenih na parketu.

Bojan Bogdanović zaključio je susret s 12 poena (3/8 za dva, 2/6 za tricu), osam skokova i tri asistencije za 35 minuta na terenu.