Durant odveo Oklahomu do pobjede, Miami na krilima Jamesa do najboljeg starta u povijesti

Petak, 02. ožujka 2012. 08:24 Napisao  Marko Babić

Durant postigao je 38 poena uključujući 18 u posljednjoj četvrtini u pobjedi Oklahome nad Orlandom. Miami na krilima Jamesa do 28 pobjede

Košarkaši Oklahome slavili su na gostovanju kod Orlanda 105:102 u utakmici u kojoj su do pobjede stigli nadoknadivši 14 poena zaostatka. Kevin Durant postigao je 38 poena uključujući 18 u posljednjoj četvrtini. Orlando je u završnici imao priliku izboriti produžetke, ali Jason Richardson nije bio precizan. Bila je to ujedno sedma uzastopna pobjeda Oklahome.

Grant Hill je s 20 poena predvodio Phoenix fo pobjede protiv Minnesote, a u redovima Sunsa čak je šest igrača postiglo dvoznamenkasti broj koševa.

U Miamiju ništa novo, LeBron James je sa 38 poena i 11 skokova odveo Heat do pobjede protiv Miamija, a Dwyane Wade dodao je 33 poena i deset asistencija. Miami  trenutno ima omjer pobjeda 28-7 što je najbolji start sezone u povijesti kluba.

Rezultati: Orlando - Oklahoma 102:105, Phoenix - Minnesota 104:95, Sacramento - LA Clippers 100:108, Portland - Miami 93:107.