Bullsi stigli minus 14, Deng pogodio za pobjedu

Srijeda, 04. siječnja 2012. 09:48 Napisao  Marko Babić

Ponovo je ključan za Bullse bio učinak Derricka Rosea koji je postigao 30 poena, od čega 17 u četvrtoj četvrtini

Priča večeri bili su košarkaši Chicago Bullsa koji su košem Luola Denga četiri sekunde prije kraja utakmice svladali Atalantu koja je nakon tri četvrtine utakmice imala 14 poena prednosti. Ponovo je ključan za Bullse bio učinak Derricka Rosea koji je postigao 30 poena, od čega 17 u četvrtoj četvrtini.

Drugi poraz doživjela je momčad Oklahome koja je na domaćem parketu izgubila od Portlanda. LaMarcus Aldridge je s 30 poena i osam skokova predvodio Portland do četvrte pobjede

Rezultati, NBA: Cleveland - Charlotte 115:101,Chicago - Atlanta 76:74, Memphis - Sacramento 113:96, Oklahoma - Portland 93:103, Utah - Milwaukee 85:73, LA Lakers - Houston 108:99