Ćamila Mičijević donijela Zametu dva boda kod Trešnjevke

Subota, 11. veljače 2012. 17:36 Napisao  Milan Kosanović

Trešnjevka - Zamet 25:26 (14:10).  Riječanke su se bolje snašle u završnici kada se igralo gol za gol , a raspoložena Čamila Mičijević pogodila je za pobjedu i važna dva boda

Dvorana Kutija šibica. Gledatelja: 50. Sutkinje: Crnojević i Kostecki (obje Zagreb).

TREŠNJEVKA: Jug, Zovko 5, Mihovilović 1, Gajić 3, Daskijević, Perović, Sabljak 2, Borković, Tomić 6, Komljenović, Žužić, Blažek 6, Kajfeš 1, Grebenar 1, Golubić (18), Stojanov.

ZAMET:  Račić (16), Plahinek 1, Debelić 4, Brčić 7, Vuković 5, Toto, Bunić, Tus, Šegota, Mičijević 7, Stakorić, Milinović, Mišurović, Vučić, Zorić 2.

Sedmerci: Trešnjevka 2 (2), Zamet 5 (5) . Isključenja: Trešnjevka 8 , Zamet 10 minuta .

Rukometašice Zameta došle su i do pete pobjede u posljednjih šest kola, igračice trenera Drage Žiljka u Kutiji šibica minimalno su slavile nad ekipom Trešnjevke te upisale drugu gostujuću pobjedu u prvenstvu. Najbolje u redovima Zameta bile su kapetanica Dina Brčić i mlada Čamila Mičijević sa sedam postignutih pogodaka te golmanica Nikolina Račić koja je zaustavila 16 udaraca.

Domaće igračice kontrolirale su rezultat, u pojedinim trenucima imale i pet pogodaka razlike (18:13), no uporne Zamećanke pokazale su karakter te u 51. minuti pogotkom kapetanice Dine Brčić stigle do izjednačenja (21:21). U izjednačenoj igri gol za gol koja  je potom nastupila, Riječanke su se bolje snašle, a raspoložena Čamila Mičijević pogodila je za konačnih 25:26.